«Дайте депутатам голосувати так, як вони вважають за потрібне», – Ігор Палиця до Дмитра Разумкова


Народних депутатів ІХ скликання Верховної Ради України заганяють у такі умови, щоб вони стали більш покладистими і голосували так, як вигідно правлячій більшості.

Про це в ефірі передачі «Право на владу» 14 листопада заявив народний депутат від Луцька Ігор Палиця.

Коментуючи голосування за законопроєкт № 2178-10 про ринок землі, який у Верховній Раді приймали під крики «ганьба!», Ігор Палиця зазначив: до честі спікера парламенту Дмитра Разумкова, той не допустив, щоб дискусія в сесійній залі переросла в бардак. На його думку, все могло бути набагато гірше, зважаючи на пристрасті, які вирували серед парламентаріїв.

Нардеп зазначив: події які відбуваються сьогодні у Верховній Раді відверто насторожують. Адже народні депутати не голосують за важливі економічні законопроєкти, які б покращили життя українців, а приймають закони, які впливають на життя самих нардепів, аби на них можна було легко тиснути.
«З першого дня, як цей парламент почав працювати, перше з чого почав – не зменшив податки, а зняв недоторканість з народних депутатів. На черзі – дати дозвіл на обшуки, перевірки телефонів. Ситуація нагніталась так, ніби в парламент потрапила найгірша верства населення, яку треба відкрити, оголити і змусити.

До чого хотіли змусити? До продажу держпідприємств. Коли економіка перебуває в самому низу, проголосували за те, щоб продати наші держпідприємства, в тому числі 123 підприємства Укроборонпрому, коли країна воює.

Я хочу попросити: не дайте ганьбити наше ім’я тим, хто обливає нас всіх брудом. Ми нічого не вкрали. Зробіть нормальний законопроєкт (про відкриття ринку землі, – ВН) до першого читання – і ми проголосуємо. Дайте право нардепам голосувати так, як вони вважають за потрібне, щоб на наступний день не давати пояснення правоохоронним органам», – звернувся Ігор Палиця до голови Верховної Ради.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/dayte-narodnym-deputatam-holosuvaty-tak-iak-vony-vvazhaiut-za-potribn/” Об этом сообщает goodnews.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя